03.03.2020

Přípravka: potřetí za sebou vítězně!

Už jedenáctý turnaj letošní sezóny odehrála v sobotu 29.2.2020 přípravka. Turnaj pořádala FBC Letka a to většinou znamená, že se jede do Bolatic. Na turnaj odcestovalo celkem devět hráčů a jeden brankář, optimální počet, aby si všichni parádně zahráli.

Ospalý úvod a poločasový stav 2:2 proti Letce odstartoval sobotní turnajový den. Od druhého poločasu se kluci rozjeli jak se patří a začali sázet jednu branku za druhou. Byly z toho výhry nad Letkou, Těšínem i Karvinou. Souboj dvou dosud neporažených týmů byl k vidění v posledním utkání dne. A bylo to finále se vším všudy. Naše kolektivní hra vs. dalekonosní ostravští snajpři. I když jsme několik dělových ran nezvládli zblokovat, deset vstřelených branek nám tentokrát stačilo na výhru proti FBC i v celém turnaji. Po konečném hvizdu rozhodčího ihned vypukla vítězná radost našich začínajících florbalových nadějí.

Výsledky:
1. SFK Havířov - FBC Letka 8:2
1. SFK Havířov - FBC Český Těšín 10:3
1. SFK Havířov - 1. FBC Karviná 10:1
1. SFK Havířov - FBC ČPP Ostrava 10:7

Přípravkáři vybojovali potřetí v řadě turnajové první místo, za což jim patří veliká gratulace!