20.03.2023

Dorostenci v 2.kole play off uspěli a postupují do osmifinále

Dorostenci po sobotní těsné výhře v Praze 6:5, nedali svou perfektní hrou v neděli na domací půdě soupeři nejmenší šanci. A tím si zajistili postup do osmifinále play off. V něm za týden nastoupí proti týmu Zlín Lions.

Pozápasový komentář trenéra Filipa Kubíčka:

V první řadě bylo moc důležité, že si kluci dovezli z Prahy vítězství. Za to jim patří díky a díky i Tomášovi, který s nimi odjel místo mě na zápas. Dnes bylo důležité, že kluci vstoupili do utkání aktivně a vedli 2:0. Ve druhé třetině soupeř zvětšil aktivitu, kterou jsme ustáli a dali moc důležité branky, kde jsme soupeři odskočili na 6 brankové vedení. Ve třetí třetině zkoušel soupeř hru v 6, ale nám se podařilo přidat 2 branky. Sice soupeř 2 branky vstřelil, ale kluci si to už pohlídali a náš brankář nás podržel. Moc bych chtěl pochválit kluky za předvedenou hru a rodičům a divákům poděkovat za podporu v hledišti. Soupeři moc děkujeme za velmi kvalitní sérií a předvedenou hru.